Qendrore

Ju kujtohet djaloshi dyvjeçar që pinte 40 cigare në ditë?

Në vitin 2010, bota ishte shokuar nga rrëfimi i djaloshit nga Indonezia i...

Nëse i keni pasur këto shenja? E keni kaluar koronavirusin pa e ditur

Të gjithë dëshirojmë të dijmë nëse e kemi kaluar apo jo Covid-19, madje...

Skenderaj dhe Drenas 11 raste të reja me COVID-19, nga keto fshatra vijnë të prekurit

Nga 506 mostave nga IKSHP-ja janë konfirmuar dymbëdhjet (12) nga rajoni i drenices...

172 raste të reja me COVID-19, vijnë nga këto komuna dhe fshatra të Kosovës

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me...

+172 raste të reja me Covid-19 dhe 114 të shëruar

114 TË SHËRUAR DHE 172 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit,...

OP/ED

ROZE

Ja çka paska mes gjoksit Diona

Ajo nuk është shumë aktive me muzikë. Por, e tillë, Diona Fona është në Instagram, aty ku publikon foto e...

Robert Berisha rikthehet në krahët e modeles se njohur, çifti kapet mat

Verën e shkuar lidhja e tij me Xhesika Kadiu mori gjithë vëmendjen. Por ishte vetë modelja ajo që deklaroi se...

Modelja e njohur i heq të gjitha për një foto

Ana Cheri ka ‘goditur’ keq me një postim në Instagram. E veshur vetëm me bikini tanga në pjesën e poshtme...

Gold Ag , gjithkund në hap me gruan

Gold Ag që nga dita kur ka kurorëzuar dashurinë, shfaq lumturinë në mënyra të ndryshme për ndjekësit e tij. Përballë...

Sport

Edhe një tjetër super futbollist ka pranuar të vesh fanellën e Kosovës

Pas Edi Sylisufaj edhe një tjetër futbollist ka pranuar të luaj për Kosovën. Bëhet fjalë për Bastien Tomën që shumë...
Reklama 300x250